Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sir Leon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Sir Leon Empty
TémanyitásTárgy: Sir Leon   Sir Leon I_icon_minitimeVas. Márc. 14, 2010 10:06 pm

Név: Sir Leon
Avatár: Rupert Young
Nem: Férfi
Kaszt: Hétköznapi ember, lovag
Kor: 22


Jellem: Ha két szóval kéne jellemeznem, akkor megbízható vagyok, s hűséggel tartozom a király és a herceg felé. Mivel lovag vagyok, előnytelen tulajdonságaim nem emelném ki, hiszen egy lovag a bátorság és erényesség mintaképe. Camelotban a törvények tiltják a varázslatot, így, ha valakit rajtaérek, nem kímélhetem életét.

Előtörténet: Életem egybefonódik Camelottal, hiszen huszonkét évvel ezelőtt itt láttam napvilágot az egyik legnemesebb család elsőszülött fiúgyermekeként, s a mai napig itt élek, ide tartozik a szívem.
Azt mesélik szüleim, hogy gyermekként előbb tudtam kardot forgatni, mint beszélni, ezért is gondolják, hogy életem nem a politika, sokkal inkább a harcok körül forog – talán ezért sem erőltették a hivatali pályát.

Életem egyik legboldogabb pillanata volt, mikor Uther király kardja érintette vállam, ezzel tiszteletbeli lovaggá ütve engem. Azóta, akár életem árán is megvédem a herceget, a királyt és Camelotot. Munkám természetesen nem csak a harcokból áll, gyakran kell részt venni vadászatokon, amelyek szörnyen unalmasak, valamint diplomáciai utakon. Mint már említettem, nem vonzódom a politika iránt, ezért ezeken az utakon, inkább a helyi fogadókat részesítem erényben.

Mivel a lovaglét egyik hátránya az életünk kockára tétele, jelenleg nincsen jegyesem, ugyanis rettegek attól, ha egy harc során életemet vesztem, mi lesz velük. Szüleim azonban erőltetik a házasságot, amellyel csak annyit értek el, hogy ritkábban látogatok haza. Valódi barátaim ugyanebből az okból nincsenek. A lovagokkal összetartunk, azonban ez nem jelenti, hogy velük osztom meg gondolataimat, érzéseimet.

Régen minden más volt – volt egy szerelmem, voltak barátaim, azonban, mikor az első komolyabb küzdelmem során megsebesültem, s csak a szerencsémnek köszönhetően éltem túl, eltaszítottam őket magamtól.

A lovagi tevékenységeken kívül nincs is igazán életem, amely ellen kezdetben lázadtam, viszont az elmúlt években már rájöttem, nincs értelme küzdeni. Ez a lovagi lét egyik – sokadik – alapja.
A harcok során többször szereztem sérüléseket, legsúlyosabbak azonban a legutóbbi, szinte teljesen esélytelen csata során keletkeztek. A sárkány kiszabadult földalatti börtönből, s támadást indított Camelot, mi pedig Arthur herceg vezetésével végső elkeseredésünkben egy réten csaptunk össze. Nem sok emlékem maradt, csak az érzés, hogy fáj, ég, majd pedig a teljes sötétség. Mikor felébredtem, bekötözve feküdtem szüleim házában. Emlékszem, hálát adtam, amiért élhetek.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Sir Leon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sir Leon   Sir Leon I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 12:38 am

Először is: Aelfgar nevében is köszönöm, hogy lovagként csatlakozol hozzánk. Smile Előtörténetedben semmi hiba nincsen, így természetesen elfogadva. Holnap indul számodra egy rövidke kis próbajáték, de van egy olyan érzésem, hogy nem fog túl sokáig tartani, és játszhatsz is Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
 
Sir Leon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sir Leon kalandja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Hétköznapi emberek-
Ugrás: