Magyar Merlin frpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar Merlin frpg

Magyar Merlin alapú szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ismerkedő

Go down 
+6
Lacey
Lady Viviane
Hans
Dalion
Ravenwood
Lady Annthea
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 6:30 pm

Itt lehet bemutatkozni, ismerkedni, beszélgetni bármiről, amihez kedvetek tartja Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Ravenwood

Ravenwood


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Erdei szentély

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 12:28 am

Sziasztok!
Jöttem role playing végett. Hamarosan felteszem a karim, csak most álmos vok. Remélem elnyeri a tetszésetek. Merlin rulz.
Üdvözlettel:
Ravenwood

rövid profil
Életkor: 22
Neme: férfi
Érdeklődési kör: fantasy, japán, internet, games, role playing, rajzolás
Vissza az elejére Go down
http://wannabe_woman.livejournal.com
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 12:32 am

Üdv köztünk Smile Örülünk neked, és remélem jól fogod érezni magad köztünk. Egyetlen kérésem azonban lenne. Az avatárodat kicserélnéd egy élő, húsvér ember képére? A szabályok közül lehet, hogy kimaradt, de kérlek keress egy olyan színészt vagy bárkit, aki hasonló, és megfelel a karaktered megszemélyesítésére.
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 9:59 pm

Szia Shingo (ha nem tévedek Very Happy)!

Üdv itt, nem is tudtam, hogy nézel sorozatokat is Smile Legalábbis a Merlint tényleg kár lenne kihagyni, már alig várom, hogy szeptemberben jöjjenek az új részek! *__* Addig is itt van nekünk ez a kis fórum Smile
A képet pedig tényleg le kéne cserélni, mert itt semmi anime, csak a sorozatra építünk! Wink

Annthea: átírtam a szabályzatot egyértelműre Wink
Vissza az elejére Go down
Hans

Hans


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 14.
Age : 29

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 9:19 pm

Úgy gondoltam, én is bemutatkozom. Very Happy
A nevem Sulyok Lili. :3 Pécsen élek, 15 éves vagyok. Szeretek rajzolni, sorozatot nézni, írogatni. Yaoi/Slash fan vagyok, és ezt büszkén vállalom. Megannyi fanfictiont olvastam már, és ha van kedvetek megosztani, ti mit olvastatok eddig, lehet hogy találunk közös pontokat. Very Happy Kb. 3 éve kezdtem el a sorozatozást, mind a sima sorozatok, mind az animék terén. Reményeim szerint, egy nap manga rajzoló, vagy reklám grafikus, esetleg pszichológus, vagy irodalomár leszek. Van három kandúr macskám. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 4:01 pm

Hm, mint egyik adminisztrátor, nekem is illene bemutatkoznom. Smile

Habár szerettem volna rejtélyes maradni, de előbb utóbb úgyis mindenki rájön, hogy bizony én egy leányzó vagyok. Smile A nevem Niki, de sok oldalon működök Kumiko vagy Nasu nick alatt. Ebből rájöhettek, hogy nekem is van egy vonzódásom az animék/mangák iránt, de ugyanígy szeretem a sorozatokat. Mindkét kategóriában szeretem a BL-témát.

A Merlint nem olyan régen kezdtem el nézni, de hatalmas nagy szerelem volt az első pillanattól fogva Smile Az RPG-zés elég új volt nekem, de úgy gondolom mostanra sikerült belerázódni. Smile Régóta próbálkozok egyébként írással: fanfictionokat, kisebb történeteket körülbelül már hat éve írosgálok. A stílusom lehet még nem a legjobb, de a gyakorlás teszi a mestert.

Az oldalon Dalion mellett Fearn a karakterem, ezentúl minden staff karaktert mi irányítunk Anntheával megosztva, attól függ, hogy melyikünk viszi a kalandot.

Kedvenc sorozataim: Supernatural, Merlin, Chuck, Lost, Moonlight, Metalocalypse (ez egy amerikai rajzfilm:D)
Kedvenc mangák: Hakusaku Cain / Godchild, Viewfinder, Komatta, Okane ga nai
Animék: Wolf's Rain, Lovely Complex, Ouran High School Host Club, Detroit Metal City, Junjou Romantica
Jelenleg pedig a Durararát nézem.

Zenében változatos az ízlésem, de nagyon szeretem a metál műfajait, kedvenc együttesem a Sonata Arctica, amely egy finn power metál banda. A finn bandák egyébként nagyon közel állnak a szívemhez. Smile
Szabadidőmben szeretek még olvasni, rajzolni, hétvégén pedig gyakran járunk fel a barátokkal szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 4:16 pm

Hát ha már szépen beállt mindenki a sorba, akkor én is.

Anna vagyok, 25 éves és slasher. Na jó ez olyan volt, mint az anonim alkoholisták bemutatkozása Very Happy Slasherségem mellé még sorozatfüggő is vagyok, tehát duplán hátrányos helyzetben vagyok Very Happy Kedvenc sorozatok: Supernatural! Merlin, Sons of Anarchy, Leverage, Metalocalypse és még van egy pár. Én nem vagyok animés, bár szeretem, és tetszenek is. Mellesleg Annácska becézés az egyetlen amit elviselek. Very Happy

5 éve írok fanfiction-öket kisebb-nagyobb sikerrel. Remélem idővel még nagyon sikerrel... Huh mit írjak még...

Igen! Én vagyok az aki megsérti kapásból a szabályzatban foglaltakat, 3 darab karakterem is van, Annthea ugyebár, Lord Aelfgar és Bran.
Zenében minden jöhet amiben van gitárzúzás, hörgés, ordítás. Kedvenc bandám a Dope, ők amerikaik, és hát izé inkább trash műfajban utaznak, de egyre melodikusabbak lesznek, és az emo őrület kezd eluralkodni rajtuk is.

Nos most így ennyi jutott eszembe, de kérdezni bátran lehet Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Lady Viviane

Lady Viviane


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2010. Feb. 15.

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 5:28 pm

Nos akkor már én is bemutatkozom Smile
A nevem Vivien és szintén sorozatfüggő vagyok Smile
Legnagyobb kedvenceim: Minden CSI sorozat, FlashForward, Cobra 11 és természetesen a Merlin Very Happy Az animéket is szeretem, de nem vagyok igazi animerajongó.
Fanfictionokat körülbelül 6 éve írogatok. Mostanában inkább a saját regényemre koncentrálok. Imádom a kelta kultúrát, a Merlin ezért is olyan nagy kedvencem Very Happy
Szeretem a magyar popzenét, legtöbbször azt hallgatom. Külföldi kedvenc zenekarom a Silbermond. A magyarokat nem kezdem el sorolni mert sosem érek a lista végére Very Happy
A Merlint tavaly nyár óta ismerem.
Vissza az elejére Go down
Lacey

Lacey


Hozzászólások száma : 110
Join date : 2010. Jan. 18.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeVas. Márc. 07, 2010 4:40 pm

Nos, ha már bemutatkoztak egy páran, akkor én is megteszem. Very Happy
A becsületes nevem Niki, és idén töltöttem a 19-et. Gimis vagyok(félek az érettségitől!!) és én is slash fan vagyok. Very Happy Írni...hát inkább azt mégse, az olvasást már profi szinten űzöm. Very Happy Szeretek olvasni(3 könyvet olvasok most egyszerreXD), aludni, sétálni, és sorozatokat nézni. Very Happy Gyengéim a misztikus, és a nyomozós(krimi)sorozatok. Ezalól persze kivétel a Dr. House. Very Happy A Merlint csak néhány hónapja nézem, de nagy szerelem volt, első látásra. Very Happy Mást nagyon nem is tudok írni, kérdezhettek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Fearn

Fearn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 26.

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeHétf. Márc. 15, 2010 11:18 pm

Feldobnék egy témát: mostanában gondolkoztam azon, hogy a karaktereimhez milyen zenét kapcsolnék hozzá. Nektek van-e valami olyan muzsika, amelyhez tudjátok kötni a szereplőiteket? Vagy ez egy nagyon butaság? Mindenesetre én szeretek zenéhez kötni dolgokat, történetíráskor is sokat segít. Ihletet merítek a dalszövegekből Smile

Na akkor:
Dalionhoz feltétlen valami sötét, elborult együttest gondoltam, valami melodikus metált.
Végül mégis inkább a Rise Againstet választottam, mert a death metál sehogy sem passzolt az ő heves személyiségéhez.
Rise Against - Injection
Lol, ezt a számot neki írták, szöveggel együtt, de tényleg Smile Bár mióta megismerkedett Lady Anntheával nem annyira emo XD

Fearnhez...hm... rögtön ez a szám jutott eszembe:
Nelly Furtado - Maneater
Mert Fearn egy férfifaló és ezt élvezi:D

És végül itt van nekem az aranyos kis Vance. Smile Akivel még oly keveset játszottam, nem ismertem még ki igazán XD Szóval ő később Smile
Vissza az elejére Go down
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 12:05 am

Sziasztok! Én lennék Sir Leon megtestesítője (amint átjutok a próbajátékon). 19 éves egyetemista vagyok - anglisztika szakon Pécsen.

Slasher vagyok, amit jobb titokban tartani, de olvastam, ti sem vagytok nagyrészt kivételek. Régebben anime rajongó voltam, most már nem igazán.

Ezzel ellentétben sorozatfüggő vagyok - s azt hiszem, vinni fogom a prímet a kis listámmal: Accidentally on Purpose, Hazudj, ha tudsz, The Forgotten (de ez már véget ért), Gyilkos elmék, Odaát, Vampire Diaries, Mentalista, Dr.Csont, Gyilkos számok (ez is véget ért, de még hátra van nekem 2 rész), Merlin (no.1.), Ki vagy, doki?, Modern Family, FlashForward, Szellemekkel suttogó, Született feleségek, Dr.House, The Big Bang Theory, Két pasi meg egy kicsi.
Igen, ez rengeteg, de azt is jelenti, hogy némelyikkel évados lemaradással rendelkezem, most igyekszem az utolsókat utolérni.

A sorozatok mellett nagyon sokat olvasok, s karácsonyra/húsvétra és egyéb ünnepekre általában könyveket kérek, aminek következménye, hogy most már könyves szekrényt kell kérnem.
Általában fanfictionokat írok, de mivel azok kicsit egyhangúak tudnak lenni, szerepezem. Még egy karakterem van, Kyle O'Shea.
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 2:26 pm

Nekem affelől nincs kétségem, hogy továbbjutsz a próbajátékon Smile Habár arra majd vigyázz, hogy csak a saját szereplődet irányíthatod, de ezt majd Lady Annthea úgyis mondja a topicban. Ettől eltekintve nekem nagyon tetszik a játékod eddig, hihetetlenül jól kifejted a kapott promtokat !Wink

Egyébként nagyon örülök, hogy még egy slash fan csatlakozott hozzánk! Smile Én sem akarom titkolni, hogy az vagyok, habár itt egyelőre elég szolidan viselkedtem, csak semmi slashelés a karakterek között. Very Happy
Tényleg szép lista sorozatokból, én ennyit képtelen vagyok egyszerre nézni. Smile Mostanában pedig főleg leszűkítettem a kört, márcsak Supernaturalt és Chuckot nézek. XD

Könyvek *__* Milyen könyveket szeretsz olvasni? Nekem ugyan nem mindig van a kezemben könyv (sajnos), inkább fanfictionokat olvasok, de van egy hatalmas nagy kedvencem: Elfújta a szél. Klasszikus, de gyönyörű történet. Imádom! Mostanában pedig Jeffrey Archer: Párbaj c. könyvét keresem a boltokban, de eddig nem sikerült megtalálni... Sad

Kyle O'Shea-val mikor találkozunk? Wink
Vissza az elejére Go down
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 8:43 pm

Köszike. Tudom, nem szokom irányítani a másik karaktert, de most szükséges volt. Különben nem tennék ilyet. Becsszó!

Oh, a sorozatok... némelyikkel több évados lemaradásom van, mert én sem tudom tartani a lépést.

Könyvek? Most épp 2 könyvet olvasok, a Hold színét (Alkyoni Papadaki) és az Eperszedőt (Monika Feth). Sajnos nem nagyon tudom behatárolni, hogy milyen könyveket szeretek - fontos, hogy legyen benne valamilyen szerelmi szál, de nem kizáró ok, ha nincs benne. Szeretem a természetfeletti karaktereket is, de egy hétköznapi történet is hasonlóan szórakoztató lehet.
Mostanában én is többet olvasok fanfictionokat, azok könnyebben elérhetőek, úgy érzem.
Kyle O'Shea? - Oh, vele max a humans vs. souls-on lehet találkozni, ugyanis éppen egy lélekkel kezd szerelmi szálat kiépíteni a földalatti barlangban - ritkán merészkedik elő, akkor is max. fegyverekkel, így lehet lemészárolná Camelot lakosságát - azt pedig nem engedhetem neki.

Már nagyon szeretnék egyébként játszani, egy kis kaland. Smile Szóval, ha beengedtek, keresek játszótársat Smile
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 9:57 pm

Hehe, én már most beengednélek, de még azzal sem lennénk előrébb, mert a mostani kalandot Annácska irányítja, nem pedig én (őszintén szólva nekem is meglepetés lesz a kaland végkifejlete, szóval nem piszkálhatok bele Very Happy). Tehát őt kell megvárni.
Igaz, két kaland is futhatna párhuzamosan egymással, de már szinte mindenki be lett vonva az aktuális játékba. Aminek pedig az az eredménye, hogy drága admintársnőm egyszerre 20 promtot ír mindenkinek. Very Happy Lol, máskor nem így fogjuk csinálni, csak még szeretnénk, hogy csatlakozzanak többen. Smile
Szóval türelem, türelem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 10:50 pm

Oh, én türelmes vagyok Smile - nekem is a héten még 2 zh-m lesz, így hidd el, türelmes vagyok Smile
Fuh, elég bonyolult és nehéz dolga lehet Annának, hogy ennyi mindennel foglalkozzon, így én nem is siettetem.
Ez a mostani kaland, amit láttam lejjebb - a játék előtt részben (ugye az a neve? Embarassed )
S milyen történeteket írogatsz? S megkérdezhetem, hogy a "staff karakter" mit takar? *elég butuska vagyok azt hiszem, de tanulok! Smile Embarassed
Vissza az elejére Go down
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:16 pm

Hajrá a két zh-hoz! Nekem meg a héten kresz-vizsga XD No comment. Smile

A mostani kaland a Corrigan bosszúja, az előtt volt még egy, amit én találtam ki, de az nincs benne a "Játék előtt" topicban, mert akkor még nem is volt ilyen topic. Very Happy Az még csak ilyen kísérletezős kaland volt, hivatalosan ez az első. Very Happy

Staff karakter? Ők azok a karakterek, akiket mi adminok irányítunk és a játék elengedhetetlen szereplői pl. Merlin, Gaius, Arthur herceg stb.
Plusz még azok a karakterek, akiket egy-egy kalandhoz találunk ki. Ilyen volt az én kalandomban Axetalt, valamint a mostani kalandban Worden herceg. Ők néha előjöhetnek egy-egy kalandban, szükség szerint elővesszük őket, hisz Camelotban biztos, hogy előbb utóbb összefutsz majd Arthurral pl. vagy Merlinnel. Főleg, hogy Sir Leon a karaktered Wink

Milyen történeteket írok? Very Happy Főleg slash témában találhatsz írásokat a journalomon: http://j2greendreams.livejournal.com/38507.html
Ezek nagyrészt Supernatural fandomban vannak, ha van kedved szerintem a "Sammy és az Impalával" kezd, az a kedvenc sztorim magamtól XD
De vannak saját fandomos írások is, legutóbb pont a Merlin rpg-s karaktereimet boronáltam össze, Daliont és Damient. Smile
Nem mondanám magam profi írónak, talán még jónak sem XD De ez igazából akkor derül ki ha elolvasod és bírálod. Smile

Te szoktál írni?
Vissza az elejére Go down
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:44 pm

Oh, az nem kifejezés. Imádok írni - régebben animés történeteket írtam főleg, v. HP-t, most már Forma-1-es pilótákat hozok össze - no comment Embarassed - Oh, ahogy néztem, én már olvastam tőled - a piros felhőket. Razz

Az én ficeim itt találhatók: s Szandyballack http://myfict.com
Az F1-eseket nem publikálom, nem szívesen járatom le magam.
Amúgy imádnám, ha összefuthatnék Arthurral, s megmasszírozhatnám... jó-jó, ez itt nem a korhatáros játék ideje Razz - sem helye. De azért nagyon bírnám, hmm. Smile

Oh, a KRESZ-hez sok-sok sikert!! Nem lesz nehéz, nyugi, minden sikerülni fog! Smile - Nekem is sikerült, szóval neked simán fog *.* - Majd gondolok rád - mikor is kell?
Vissza az elejére Go down
Fearn

Fearn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 26.

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:55 pm

A Piros Felhőket? XD Az a legrosszabb talán, arra nagyon nem vagyok büszke. De érdekes módon volt, aki várta a folytatást! Very Happy Annának is ígérem azóta is, hogy folytatom --> még nem jött össze Smile

Ó, majd itt szétnézek. Régen én is írtam animés történeteket, főleg Naruto témában. De ha jártál a fanfiction.net-es oldalamon, akkor ezt láthattad (ott volt a Piros Felhők O.o). Jaj, nem szeretem azt az oldalt:D

Forma1-es pilóták?Very Happy Érdekes ötlet tényleg, és szerintem nem ciki! Very Happy Én legutóbb történelmi karaktereket akartam összeboronálni... öm, magyar történelmi karaktereket. De az ötlet annyira durva, hogy rögtön elvetettem. Szóval nyugi, nem csak neked vannak ilyen furcsa ötleteid. Smile
Azért én elolvasnék egy ilyen F1-es sztorit, majd pm-ben esetleg el lehet küldeni Razz

Very Happy Arthur bizonyára nagyot nézne, de díjjazná Sir Leon lelkesedését. Merlin viszont nagyon pipa lenne szerintem, a végén még megátkozna XD

Péntek reggel 8 órakor tessék rám gondolni!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 12:45 am

Fulladásos halált haltam majdnem Razz - Elképzeltem I. Istvánt és Orseoloi Pétert... Igen, tényleg nem csak nekem vannak egyedi ötleteim. - Azért kíváncsi lennék, mit hoznál ki belőle Razz
Fuh, majd PM-ben küldök egy rövidebbet *.* - Kíváncsi lennék úgyis, hogy mit szólsz.

Igen-igen, tudom, hogy Arthur Merliné (tény Razz ), Sir Leonnal csak segíteni szeretnénk eloszlatni a felgyülemlett feszültséget egy jól irányzott hátmasszírozásnak indult kis korhatáros dologgal. Nagyon jó vagyok a dolgomban, Arthurnak szava sem lehetne, s mindenképp úgy csinálnánk, hogy Merlin nem tudná meg. silent

Igen, fanfiction.net-en olvastam a Piros felhőket, s el is van mentve ott a kedvenceim közé! Hmm, holnapután megyek haza, akkor már nincs min izgulnom, s elolvasok mindent - amúgy is úgy érzem, hogy elég ritka a magyar J2 és DS. Like a Star @ heaven I love you

Megértettem - péntek reggel 8-kor a gondolataim csak körülötted fognak forogni, de, ha csuklasz, akkor nem ám engem okolni.
Én viszont kérnék holnap délre és csütörtök 14:45-re egy kis gondolatot a 2 zh-ra (English Grammar in Use és Introduction to English Linguistics 2)

Most pedig kezdődjön a horrorest! Borzongós álmokat mindenkinek! Smile sunny
Vissza az elejére Go down
Fearn

Fearn


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2010. Jan. 26.

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 5:03 pm

Azért I. István és Orseolo Péter kicsit kemény lenne XD Az unokaöccsével? Very Happy Lol.
Az én ötletem igazából Kossuth és Görgey volt XDDD Najó, nem röhögni. A végén még tényleg megírom és lesz álleesés! Very Happy Hiába, van egy fétisem az ellenségek iránt, és amikor tanultuk töriből a kis "vitájukat" beindult a fantázia XD -----> beteg vagyok, tudom. Ezért most inkább leállok Very Happy

Jaj, drága vagy :$ Igazából jó pár SPN sztori van livejournalon, Annácska is nagyon sokat írt!Very Happy Hűűű ő írt még igazán sokat, én elbújhatok a háta mögött Wink

Köszi, én pedig holnap szorítok nagyon 14:45-kor! Sajnos a mai szorításról lemaradtam, mert csak ma olvastam a postodat. Remélem azért jól sikerült! Ugye? Smile
English Grammar in Use hmm... fincsi lehetett, úgy látom nem csak én gyötröm magam az angollal, hanem vannak más elvetemültek is. Smile Mondjuk nem biztos, hogy ilyen irányban folytatom a tanulmányaimat, de azért egy emelt angol érettségi vagy felsőfokú nyelvvizsga nem ártana Smile

Várom PM-ben a sztorit! Wink
Vissza az elejére Go down
Bran

Bran


Hozzászólások száma : 41
Join date : 2010. Feb. 01.

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 6:25 pm

Jaj de örülök, hogy még egy slasher van köztünk Smile Sajnos a mai drukkolásról én is lemaradtam, de remélem, ettől függetlenül jól sikerült a ZH Smile
Vissza az elejére Go down
Sir Leon

Sir Leon


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2010. Mar. 14.
Age : 33

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 10:49 pm

Oh, ezennel hivatalosan is vége a hétnek! Smile - Végre hazaértem Pécsről. A szerdai zh nem sikerült olyan rosszul, de ez a mai --- ajaj!
Olyat kérdezett a tanár, amiről halvány fogalmam sem volt. Pl.: When are the clauses non-finite? - remek kérdés, pazar, csak válaszolni nem tudtam. S 18 ilyesféle volt - remélem, azért átmegyek Smile

Oh, látom, kaptam a próbajátéknál további eseményeket! - Juj, megyek is, és igyekszem megírni, bár az agyam egy szivacsra hasonlít... nem, nem is arra. Razz

Kossuth és Görgey? Razz - Hááát, mit is mondhatnék Very Happy - Ha megírnád, muszáj lesz megmutatnod! Razz
(küldöm a pm-t, amint ezt megírtam Smile
Hát az angollal nem lehet betelni - ma például belső sávot kellett választani, így ezentúl már nem csak anglisztika alapszakos bölcsésztanuló vagyok, hanem még irodalmi és kultúra sávos (ha ténylegesen felvesznek - imádkozom érte Smile )
Az emelt angol érettségi nem volt vészes - bár nekem százalékban az lett a legrosszabb (a beszéd lehúzta, mert olyan ideges voltam, hogy mindent elfelejtettem... - s azóta azt hiszik, hogy tudok románul... ne kérdezzétek, ez egy katasztrófa volt Very Happy)

Akkor holnap reggel 8-kor szorítani fogok mindenképpen!!

És, jaj! Ajánlom mindenkinek a Shutter Island-ot (Viharsziget) - nagyon jó volt! (jó kis keddi program tanulás helyett king )
Vissza az elejére Go down
Avis

Avis


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Apr. 01.

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 1:06 am

Csak néhány hozzászólásba olvasok bele és kiüti a szemem a "slash" kiírás. Jellemző, hogy ez tűnik fel először... hm.

Hát, hm, mit írjak magamról... nevem az sok van, mert sok helyen játszok, azt hiszem mostanában leginkább Trixie néven futok, így aztán maradjunk ennyiben.
Magával a Merlin sorozattal nem rég ismerkedtem meg, mostanában nézegetem, de egyenlőre nagyon tetszik, ezért aztán... hát ugye regisztráltam

Szerintem nem lepek meg senkit azzal, ha elárulom én is a slasherek népes táborát bővítem és igazából most azért regisztráltam lánnyal, mert már túlságosan is aggódom agyi épségem miatt, mivel nemrégiben hallgattam meg egy előadást, ahol egy kedves pszichológus kifejtette a szerepjáték káros hatásait, hogy a végén az ember már nem lát különbséget a valóság és a játék között, elhiszi, hogy ő az a bizonyos karakter. (Ami szerintem eléggé túlzás, na mindegy.) A lényeg ebből az, hogy ezek után csillogó szemmel fordultam barátnőm felé, hogy "Ha sokáig játszom biszex pasikat, akkor a végén én is az lesz?" Na jó, bevallom, eléggé fáradt voltam, na de ez kihagyhatatlan volt.
A lényeg: kezdek félni, hogy túl sok az állítólagos "biszex" hímem szerepjátékos berkekben, inkább hozok egy lányt, vele nem áll fent az a probléma, hogy a saját neméhez vonzódjon... reményeim szerint.

Kossuth és Görgey? XD Jó. Én egy Széchenyi-Kossuthon gondolkoztam nemrégiben. xD Március 15 nagy hatásai... bár én V. Lászlón is gondolkodtam, hogy rendelkezhetne ferde hajlamokkal egy regényem kedvéért... de aztán nem lett neki, mert rettegtem, hogy megköveznek. xD

Na jó, nem szófosok, inkább a közeljövőben gyártok egy karakterlapot. (:
Vissza az elejére Go down
Lady Annthea
Admin
Lady Annthea


Hozzászólások száma : 203
Join date : 2010. Jan. 10.
Age : 39

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 3:33 pm

Üdv köztünk Smile Úgy tűnik a Merlin eléggé gyűjti a slashereket Smile Sajnos most van egy kis pangás a fórumon, de lassacskán feléledünk, és teljes erővel vágunk bele egy új kalandba Smile Már nagyon várom az előtörténetedet, és mivel írtad, hogy már több helyen is játszol, úgy érzem nem lesz szükség próbajátékra. Smile
Vissza az elejére Go down
https://camelotfrpg.hungarianforum.com
Dalion

Dalion


Hozzászólások száma : 178
Join date : 2010. Jan. 11.
Age : 33
Tartózkodási hely : Camelot

Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 3:47 pm

Én is üdvözöllek!Smile

Sajnos tényleg kissé pangás volt mostanában, ez nekem is a hibám (magánélet), de próbálok visszalendülni a játékba. Az induló kalandok közül kettő is van, ahova jelentkezhetsz. Smile Az egyiket én fogom vinni, a másikat Lady Annthea.

Miért nem lepődök meg, hogy slasher vagy? XD A fandom tényleg vonzza a perverz fangirlöket, de el kell mondanom, hogy velem egy fiú ismertette meg a sorozatot. Very Happy Szóval nemcsak lány rajongók vannak Very Happy Talán egyszer majd regisztrál egy hímnemű egyed is Smile Addig is itt vagyunk mi.

Lol, elhinni, hogy én vagyok Dalion?Very Happy Néha tényleg beleélem magam a szerepbe, de elég nehéz elhinnem magamról, hogy egy fiú vagyok. Smile Habár ha ilyen szépszál szőke legény lennék... *vigyorog*

A Kossuth és Görgey ficcet úgy érzem mostmár meg kéne írnom XD És én szívesen várok bármilyen beteg történelmi slash történetet Very Happy Nem kövezlek meg Wink

Na, remélem jól fogod magad érezni köztünk Smile Puszika!

U.i.: Várom a karaktered adatlapját, a képe alapján az első gondolatom az volt, hogy egy tündér! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedő   Ismerkedő I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedő
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Magyar Merlin frpg :: Játékon kívül :: Társalgó :: Kerekasztal-
Ugrás: